Аратта - На головну

8 липня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Шоу під куполом. Фішку недоторканості запустили на друге коло

Влада 3989 переглядів

Опубліковано - 20.10.2009 13:46 | Всі новини | Версія для друку

Шоу під куполом. Фішку недоторканості запустили на друге коло
Шоу під куполом. Фішку недоторканості запустили на друге коло
Сьогодні з ранку нардепи засіли за позбавлення себе недоторканості. Після палких дискусій типу розпочали процедуру. Вдруге.

На розгяд депутатської зали було поставлено два законопроекти: законопроект Івана Кириленка (БЮТ) та в'ячеслава Кириленка (НУ-НС), який вже пройшов процедуру розгляду у Конституційному Суді і мав би пройти друге читання та законопроект Олександра Лавриновича (ПР).

Різниця між цими законопроектами полягала в тому, що законопроект Кириленків передбачав зняття недоторканості виключно з нардепів, а законодавча пропозиція регіоналів - зняття недоторканості з нардепів та Президета, що у пропагандистській інтерпритації їхніх піарників звучало "позбавлення недоторканості усіх", тобто й суддів, про яких у законопроекті - жодного слова.

Якщо б парламент підтримав законопроект Кириленків, який лежав у парламентській шухляді майже два роки без розгляду, то вже навесні нардепи таки б стали рівними із виборцями у відповідальності за свої дії.

Однак, вочевидь, самозвані пани незабажали зрівнюватися у правах із народом.

За законопроект Лавриновича проголосувало 390 нардепів, тобто - майже усі присутні у залі. Що означає: процедуру внесення змін у Конституцію, тобто ліквідацію гіпертрофованої недоторканості, розпочато вдруге. Тепер свої висновки має зробити КС, а потім нардепи, коли забажають, продовжать процедуру. Або не продовжать.

І саме про небажання позбавлятися рівності серед рівніших матеріально свідчить голосування по законопроекту Кириленків - його підтримали лише 206 обранців долі.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Все, що йде поза рами нації, це або фарисейство людей, що ітернаціональними ідеалами хотіли би прикрити свої змагання до панування одної нації над другою, або хворобливий сентименталізм фантастів, що раді би широкими “вселюдськими” фразами прикрити своє духове відчуження від рідної нації...”
Іван Франко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.