Аратта - На головну

28 квітня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Через “війну правок” Wikipedia покинули 49 тисяч редакторів

Медіа 10843 перегляди

Опубліковано - 24.11.2009 13:56 | Всі новини | Версія для друку

Через “війну правок” Wikipedia покинули 49 тисяч редакторів
Через “війну правок” Wikipedia покинули 49 тисяч редакторів
У першому кварталі 2009 року англомовний розділ проекту Wikipedia залишили 49 тисяч редакторів, пише The Wall Street Journal з посиланням на дослідження іспанського аналітика Феліпе Ортеги.

Це в десять разів більше за аналогічний період 2008 року, повідомляє Lenta.ru.

Ортега проаналізував історії правок, внесених 3 мільйонами користувачів у десяти мовних розділах інтернет-енциклопедії. Він стверджує, що Wikipedia стає все більш ворожим оточенням для редакторів, яким набридають суперечки. У Wikimedia Foundation, навпаки, говорять, що у проекта достатньо людей для наповнення і редагування енциклопедії.

Тим часом, відтік редакторів може пояснюватися іншими причинами. Так, багато статей вже написані, а нові не можуть залучити великого числа редакторів. Крім того, в Wikipedia з часом з'являється все більше правил, що перешкоджають так званим “війнам правок”.

При цьому частка відхилюваних поправок зростає. Якщо в 2005 році відхилялася лише одна з десяти поправок, внесених "випадковими" редакторами, то в 2008 році - одна з чотирьох.

Варто відзначити, що незважаючи на скорочення числа редакторів, число користувачів, що відвідували сайт Wikipedia.org, з вересня 2008 по вересень 2009 року зросло на 20 відсотків. Wikipedia.org входить до п'ятірки найбільш відвідуваних сайтів світу.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Медіа»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо знаєш себе і супротивника, то завжди виграватимеш. Якщо знаєш себе, але не знаєш супротивника - один раз переможеш, всі інші - програєш. Якщо не знаєш ні себе, ні його - завжди програватимеш”
Цзу Дзинь

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.