Аратта - На головну

2 травня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Реформа для своїх

Економіка 8692 перегляди

Опубліковано - 11.09.2006 18:58 | Всі новини | Версія для друку

Реформа для своїх
Реформа для своїх
Пинзеник вважає, що податкову реворму намагаються підмінити низькими податками для обраних

Екс-міністр фінансів Віктор Пинзеник висловив стурбованість із приводу намірів нового уряду втягти Україну у борги, збільшуючи дефіцит бюджету.

Як повідомили в прес-службі партії "Реформи і порядок", В.Пинзеник, коментуючи намір нового керівництва Мінфіну збільшити дефіцит бюджету, сказав: "Очевидно, апетити ростуть. Хочеться більше витрачати грошей".

Колишній керівник головного фінансового відомства держави звернув увагу, що витрачати державні кошти планується нібито на інвестиції, що насправді означає фінансування приватного бізнесу і відновлення сумно відомої системи "відкатів". Покриття виникаючого дефіциту за рахунок збільшення державного боргу В.Пинзеник також вважає дуже небезпечною тенденцією.

Занепокоєння екс-міністра фінансів викликає також "спроба підмінити податкову реформу зниженням податків для обраних - так звані вільні економічні зони (СЕЗ) і території пріоритетного розвитку, де право не платити податки одержують тільки обрані суб'єкти господарювання".

"Відкриття СЕЗ приведе до втрати бюджетом майже 12,5 мільярдів гривень", - підкреслив В.Пинзеник. На його думку, "це явище не буде сприяти інвестуванню, тому що воно дискримінує суб'єктів господарювання, у тому числі й національного виробника".

За словами екс-міністра фінансів, відповідно до попередніх розрахунків, "витрати бюджету, які планує новий уряд, уже становлять майже 14 мільярдів, а ресурс бюджету - 2,5 мільярдів. Отже, такий бюджет неможливо буде виконати в умовах відновлення податкових пільг".

Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

В цілому, люди працюють більш напружено й більш інноваційно, якщо їх не примушують. Зовсім інша картина там, де їм жорстко вказують, що робити”
Соічіро Хонда

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.