Аратта - На головну

3 травня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У 2009 році рівень злочинності в Інтернеті рекордно зріс

Технології 6294 перегляди

Опубліковано - 14.12.2009 13:21 | Всі новини | Версія для друку

У 2009 році рівень злочинності в Інтернеті рекордно зріс
У 2009 році рівень злочинності в Інтернеті рекордно зріс
Рекордну кількість злочинів скоєно в Інтернеті цього року, що негативно впливає на економічну стабільність Мережі, стверджують експерти.

"З урахуванням наявних тенденцій, протягом трьох-чотирьох років люди почнуть двічі думати, перш ніж укладати угоди в Інтернеті", - цитує CNN слова співробітника Технологічного університету Сіднея Майкла Фрейзера.

"Беручи до уваги те, як ситуація розвивається наразі, в Інтернеті може з'явитися така кількість сміття, що люди перестануть довіряти йому. Це може зруйнувати потенціал всієї економіки знань, на яку покладається багато розвинених держав", - додав фахівець.

Згідно з даними однієї з провідних компаній-виробників антивірусів Symantec, 87% усіх відправлень електронною поштою були спамом. У 2008 році цей показник становив 70%. За інформацією Symantec, яка відстежує близько третини всього поштового трафіку в Інтернеті, за останній рік кількість відправлених повідомлень, що містять спам, перевалила за 40 трлн, що означає, що на кожного жителя планети в середньому припало близько 5 тис. подібних листів.

Відзначимо, у квітні компанія Microsoft провела дослідження, згідно з яким спамом є більше 97% електронних повідомлень, що відправляються через Інтернет.

Більша частина повідомлень, що містять небажану рекламу, також є переносниками шкідливих програм. Так, відзначає CNN, до 2% всіх спам-повідомлень, відправлених у 2009 році, містили в собі віруси, що у 900 разів більше, ніж було зафіксовано минулого року.

У світлі цих тенденцій у вересні Міністерство внутрішніх справ України створило відділ з боротьби з кіберзлочинністю.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ніколи нічого не замишляйте проти Росії, тому що на кожну вашу хитрість вона відповість своєю непередбачуваною дурістю ”
Отто фон Бісмарк

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.