Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Бердичів (Житомирська область) в костьолі Святої Варвари 14 березня 1850 року місцева красуня Евеліна Ганська була повінчана з Оноре де Бальзаком. В цьому ж містечку тривалий час жив Фредерік Шопен, окрім написання музики, він також керував роботами по реставрації тамтешнього органу...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


На Тайвані виявили невідомих науці полуничних крабів

У світі науки 6062 перегляди

Опубліковано - 8.01.2010 14:10 | Всі новини | Версія для друку

На Тайвані виявили невідомих науці полуничних крабів
На Тайвані виявили невідомих науці полуничних крабів
Професор Хо Пінг-хо з Національного університету океанології Тайваню заявив про відкриття нового виду краба, схожого розфарбуванням на полуницю.

Новий вид, поки неофіційно названий полуничним крабом, схожий на описаний ще в 1834 році Neoliomera Pubescens, що має схоже забарвлення. У чому саме полягає відмінність цих двох ракоподібних, з повідомлень вчених поки не зрозуміло. Однак місцевий фахівець з ракоподібних підтвердив, що знайдений вид раніше був невідомий науці.

За словами професора Хо Пінг-хо, двох самок краба незвичайного забарвлення розміром близько двох з половиною сантиметрів він знайшов у червні на березі національного парку Кеньдін, де разом з командою проводив дослідження екологічних наслідків розливу нафти. Незабаром після цього обидва краби загинули.

Нагадаємо, що в рамках завершеної наприкінці минулого року десятирічної програми Опис морського життя, що здійснюється з ініціативи ООН і ряду пов'язаних з нею організацій, вчені виявили в морях і океанах світу близько 18 тисяч нових видів живих істот.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «У світі науки»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Кількатисячолітня безперервна традиція густонаселеної Пра-України... дає сучасним українцям доказ непорушності володіння своєю землею упродовж тисячоліть. Треба визволитися від змови істориків.”
Юрій Липа

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.