Аратта - На головну

26 жовтня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Від імені гаранта. Клерки Ющенка звично збрехали про суд з Тимошенко

Вибори-2010 6629 переглядів

Опубліковано - 12.01.2010 12:45 | Всі новини | Версія для друку

Від імені гаранта. Клерки Ющенка звично збрехали про суд з Тимошенко
Від імені гаранта. Клерки Ющенка звично збрехали про суд з Тимошенко
Віктор Ющенко поширив неправдиву інформацію про те, що виграв суд у Юлії Тимошенко.

Про це заявив довірена особа кандидата у Президенти Юлії Тимошенко Андрій Портнов, коментуючи заяву заступника глави секретаріату президента Марини Ставнійчук про те, що Вищий адмінсуд начебто відмінив рішення про задоволення позову Юлії Тимошенко до Віктора Ющенка щодо поширення ним неправдивої інформації.

Портнов повідомив, що вчора Вищий адміністративний суд частково змінив рішення Апеляційного адміністративного суду, але Ющенко нестиме відповідальність вже у рамках цивільного, а потім і кримінального провадження.

«У своєму рішенні суд вказав, що Ющенко за свої звинувачення має відповідати не як кандидат у президенти, а як Президент України, і ця справа має бути розглянута в рамках цивільного провадження», - сказав Портнов, наголосивши, що Ющенко обов’язково відповідатиме за свої наклепницькі звинувачення.

Андрій Портнов заявив, що головуюча по цій справі суддя Вищого адмінсуду Чумаченко застосувала прийом, завдяки якому відмовилася розглядати це питання по суті і, фактично, передала його у цивільні суди.

Портнов пов’язує такі дії судді з тим, що 15 грудня 2009 року суддя Чумаченко з рук президента Ющенка отримала звання заслуженого юриста України.

У зв’язку з цим Портнов зазначив, що найближчим часом фракція БЮТ ініціює в парламенті зміни до закону про державні нагороди, якими судді будуть повністю позбавлені можливості нагородження будь-якими державними нагородами.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Вибори-2010»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.