Аратта - На головну

3 травня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- гетьман Петро Дорошенко останні двадцять років свого довгого й бурхливого життя прожив у почесному засланні в Росії. Був Вятським воєводою. Отримав від російського царя в маленькому містечку Яропольче (Волоколамський повіт поблизу Москви) помістя - 1000 дворів і пенсію в 1000 карбованців. Там же він і помер 9 листопада 1698 року, де і був похований. Був тричі одружений, мав двох дочок і трьох синів. Його правнучкою, по лінії останнього шлюбу з Агафією Єропкиною, була .... дружина Олександра Пушкіна – Наталя Гончарова...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Криму - злочин проти свободи слова

Пістолетне право 5721 перегляд

Опубліковано - 22.01.2010 13:23 | Всі новини | Версія для друку

У Криму - злочин проти свободи слова
У Криму - злочин проти свободи слова
У Сімферополі групою невідомих жорстоко побитий голова ради директорів компанії “КримМедіаХолдинг”, об’єднуючої “Транс-М-радіо” та інформаційне агентство Е-Крим, Карен Барсегян.

Постраждалий у важкому стані знаходиться у відділенні нейрохірургії республіканської клінічної лікарні.

Як розповів сам Барсегян, напад на нього відбувся увечері 20 січня біля під’їзду його будинку. Він приїхав після роботи додому, залишив машину і прямував до під’їзду по освітленій, але безлюдній території. Назустріч йому з боку під’їзду підбігли двоє невідомих, перший з яких тримав в руках пістолет. «Вони приставили мені пістолет до голови і сказали, що якщо буду себе тихо вести, то все буде нормально, що є людина, яка хоче зі мною поговорити», - розповів керівник «КримМедіаХолдингу». Після цього нападаючі спробували примусити його сісти в машину.

При спробі чинити опір Барсегян одержав удар рукояткою пістолета по голові, після чого йому пригрозили вбивством. Потім його силою потягнули до його ж машини. В цей час з’явилася третя людина, в масці і капюшоні. Він сів на переднє сидіння машини, а двоє інших зловмисників - на заднє, усадивши між собою Барсегяна. Йому накинули на голову мішок, зв’язали руки і ноги скотчем, після чого відвезли в район села Живописне під Сімферополем.

Після того, як машина зупинилася, керівника «КримМедіаХолдингу» вивели і відвели вбік ще метрів на 30. «Мені зв’язали остаточно руки і ноги скотчем, мішок на голові упакували і сказали: ось тепер він з тобою розмовлятиме. Після цього почали бити дуже жорстоко, били хвилин 20, завдаючи ударів, в основному, в голову. Так виходило, що я не непритомнів, може, їх це ще більше злило. Був момент, коли вони припинили, подумавши, що я знепритомнів. Але я почав ворушитися, тоді вони повернулися і почали бити далі. Потім сіли в мою машину і виїхали», - розповідає потерпілий.

Через деякий час Барсегяну вдалося розірвати скотч і зняти мішок з голови. Але оскільки його очі заплили і затекли кров’ю, він нічого не бачив, і пішов на звук в тому напрямі, в якому виїхала машина, сподіваючись вийти до траси. Йому дивом вдалося вийти до житлового будинку, де він зміг викликати по телефону знайомих, після чого його доставили в лікарню.

За словами медиків, у Барсегяна перелом нижньої щелепи, перелом кісток черепа в районі очних ямок, струс головного мозку. Потерпілий не знає, хто був замовником нападу на нього. Проте, відзначає він, зловмисники знали його ім’я, діяли чітко, злагоджено і професійно.

Міліція порушила кримінальні справи за фактом розбійного нападу і нанесення тяжких тілесних ушкоджень, а також угону. Автомобіль журналіста Mitsubishi Outlander держномер АК 6427 ВВ знаходиться в розшуку.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Пістолетне право»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.