Аратта - На головну

3 травня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


На Житомирщині з’явився власний Лозинський

Кримінал Регіон: Житомирська область 9277 переглядів

Опубліковано - 9.03.2010 09:55 | Всі новини | Версія для друку

Батьки підозрюють що саме з цієї садиби № 6 по вулиці Зарічній відкрили вогонь по хлопчакам
Батьки підозрюють що саме з цієї садиби № 6 по вулиці Зарічній відкрили вогонь по хлопчакам
У Житомирську обласну дитячу лікарню з вогнепальним пораненням доставлений 14-річний учень середньої школи № 27 Сергій Терещук.

Трагедія сталася, коли хлопець з товаришем повертався додому з греблі річки Тетерів. Хтось відкрив вогонь по хлопчакам, повідомляє житиморський правозахисний центр "Свобода".

Почувши ляскіт пострілу, Сергій відчув гострий біль у нижній частині спини - куля увійшла в тіло косою траєкторією зверху вниз і застрягла в області правої сідниці. Хлопці кажуть, що стріляли з вікон розкішної вілли навпроти - з будинку № 6 по вулиці Зарічній.

Сергій був госпіталізований і прооперований. Однак кулю витягти не вдалося - вона застрягла поруч з життєво важливими судинами і нервами через що хірурги не стали ризикувати, адже один необережний рух - і дитина може назавжди залишитися інвалідом.

На місце події виїжджала оперативно-слідча група міліції. З огляду на особу власника вілли, справа може зовсім не зрушити з мертвої точки і залишитися безіменною. Чиясь співчутлива рукою в слідчих матеріалах вже зробила запис про те, що «стріляли невідомі осіби». Хто ж ці "особи"?

Людина, яку батьки хлопчика небезпідставно підозрюють у скоєнні злочину, добре відома, - це Валентин Олександрович Драган, голова правління, співвласник і колишній директор всесвітньо відомого заводу "Коростенський фарфор", нині розореного.

"І учні, і педагоги вражені тим, що трапилося - всі шоковані, школа гуде, мов вулик, - розповідає Світлана Миколаївна, мама Сергія. Вона вчителька, викладає в тій же школі № 27, де навчається Сергій. - Я знаю, що в цій країні ми правди ніколи не доб`ємося. Але стріляти в беззахисних дітей, які нічого поганого не зробили, які просто йшли берегом річки ... Це ж не його річка!"
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Кримінал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Біда України в тому, що нею правлять люди, яким вона не потрібна”
Михайло Грушевський

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.