Аратта - На головну

3 травня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


РУЕ повертається?

Газоват 5614 переглядів

Опубліковано - 23.03.2010 11:34 | Всі новини | Версія для друку

РУЕ повертається?
РУЕ повертається?
Призначення директором “Укргазвидобування” наближеного до “Росукренерго” Юрія Борисова та інших людей з одіозних структур, як вважають в опозиції, створює умови для непрозорих оборудок і загрожує енергобезпеці держави.

Директором "Укргазвидобування", найбільшого газовидобувного підприємства країни, призначений Юрій Борисов.

Про це повідомило у понеділок агентство "Інтерфакс-Україна" із посиланням на прес-службу НАК "Нафтогаз України". Агентство нагадує, що Борисов входить до ради директорів Group DF, яка об'єднує активи співвласника швейцарського газового трейдера RosUkrEnergo Дмитра Фірташа.

Розрахунки президента зі спонсорами?

Призначення таких людей, як Юрій Борисов на ключові посади в енергетичному та економічному блоках уряду є "розрахунками зі спонсорами, які фінансували виборчу кампанію нинішнього президента", сказав "Німецькій хвилі" заступник голови фракції НУНС та член парламентського комітету з ПЕК Тарас Стецьків. Він зазначив, що брак прозорості в приватизації енергетичних об'єктів та родовищ загрожує енергобезпеці.

А скандали навколо непрозорих оборудок з розробки причорноморського шельфу компанією "Венко" та навколо Сахалінського газового родовища залишають надто мало підстав для оптимізму і довіри до структур, що скомпрометували себе минулими роками: "Призначення таких людей означає, що роздавання українських нафтових та газових родовищ і далі триватиме не прозоро. Реально – на хабарній основі".

Необхідне залучення західних компаній

Депутат висловився за залучення до розробки українських родовищ вуглеводнів західних компаній та західних технологій. За кілька років, на думку Стецьківа, це призведе до забезпечення України власними енергоресурсами та відмови від їхнього імпорту з Росії.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Газоват»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Чудо не суперечить законам природи - воно суперечить нашим уявленням про неї ”
Блаженний Августин

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.