Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в селі Лемеші (Чернігівська область) на початку XVIII століття народився хлопчик Олексій Розум. У вільний від випасу корів час, він співав у сільскому церковному хорі, де був помічений, відправлений до Петербургу й згодом став графом Розумовським й вінчаним чоловіком імператриці Елизавети (щоправда без права престолонаслідування). Брат графа Кирило у 18 років (!!!) очолив петербургську академію наук, а згодом ще й став гетьманом Лівобережної України...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Деградація. Хто в Україні керує Інтерполом?

Скандал 4044 перегляди

Опубліковано - 24.03.2010 17:46 | Всі новини | Версія для друку

Деградація. Хто в Україні керує Інтерполом?
Деградація. Хто в Україні керує Інтерполом?
Екс-керівник українського Інтерполу, нардеп Кирило Куліиов звинуватив свого колегу у елементарному незнанні матеріальної частини та поставив медичний діагноз.

«Заява про викрадення бази даних Національного бюро Інтерполу - це чиста шизофренія людини, яка хоче сказати: «Я дуже хочу працювати начальником Інтерполу». Це весняний шизофренічний рецидив. Треба проходити психіатричну експертизу», - про це сказав екс-керівник Національного центрального бюро Інтерполу в Україні, народний депутат України Кирило Куликов, коментуючи інформацію, яка з’явилась у ЗМІ, про те, що електронна база даних Національного центрального бюро Інтерполу була вкрадена і продана за 5 тисяч доларів.

«Такі заяви завдають серйозної шкоди іміджу Інтерполу, структури, яка має історію. Адже викрасти базу даних технічно неможливо в Україні тому, що основний сервер знаходиться в Ліоні», - підкреслив Куликов.

Як повідомляося раніше, колишній керівник НЦБ Інтерполу в Україні Ростислав Вергеес в інтерв`ю газеті "Сегодня" № 65 (3489) заявив, що в Україні викрадено базу даних Інтерполу і продано за п'ять тисяч доларів.

"Я не буду категоричним, але мої джерела цю інформацію підтверджують. Йдеться про базу реєстрації осіб, фірм, автомобілів і предметів мистецтва. Її нібито продали всього за 5 тисяч доларів одному пройдисвітові без певного роду занять. Більш того, начебто виписали йому посвідчення радника Інтерполу", - сказав він.

"В результаті, - зазначив Вергелес, - багато «охоронних» фірм платять цій людині 150-200 доларів за одну перевірку по базі. Тим часом в цьому інформаційному банку даних (до речі, його вели з 1993 року!) є повні відомості про те, на яких підставах проводилися перевірки українського Інтерполу. Зокрема й про те, чому правоохоронці запитували в Бюро інформацію про конкретного суб`єкта - тобто, в чому конкретно підозрювали людину".
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія народу починається не з писемних згадок про нього, а з тих часів, які історична пам'ять цього народу зберегла””
Юрій Шилов

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.