|
|
23 червня 2026, вівторок
|
|
|
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
|
10-11 січня в Луцьку пройшов останній регіональний конкурс медоварів України
Народний Вісник У ЄС обурилися сміхотворним транзитом з Росії
Газоват
Росія по-малу відновлює транзит. Першими газ отримають у Молдові та Балкани
Газоват
Скромне невтручання у справи суверенної держави: “кремлівський полковник” запропонував приватизовувати газотранспортну систему України
Газоват Сторінки (всього - 1601): найновіша « | 324 | 323 | 322 | 321 | 320 | 319 | 318 | 317 | 316 | » найдавніша |
|
|
|
© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026. |