|
|
26 червня 2026, п`ятниця
|
|
|
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
|
Коаліційні пристрасті. Регіонали кажуть, що більшість автографів вже назбирали
Влада
Україна для людей. Люди Космоса, Литвина і Януковича успішно дерибанять столичну землю
Самоврядування Єгиптологи зробили одразу два сенсаційні відкриття: знайшли саркофаг древньої цариці і реконструювали обличчя знатної панянки
За межею віків Відкрита політика. Президент Янукович з кимось консультувався
Влада
У березні кияни знову побачать евакуатори
Добробут
Сторінки (всього - 1601): найновіша « | 474 | 473 | 472 | 471 | 470 | 469 | 468 | 467 | 466 | » найдавніша |
|
|
|
© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026. |