Аратта - На головну

4 травня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Що про зустріч з президентом думають представники американського бізнесу

Світ про Україну 11763 перегляди

Опубліковано - 25.06.2019 | Всі публікації | Версія для друку

Morgan Williams
Morgan Williams
Американська бізнес-спільнота продовжує осмислювати меседжі, отримані минулого тижня під час першої зустрічі із президентом Зеленським. І як кажуть самі бізнесмени, у них значно додалося оптимізму. Справа лише за тим, як і коли обіцяне Зеленським буде реалізовано.

"Після зустрічі з президентом Зеленським я почуваюся дуже оптимістично, - говорить головний редактор UBN (Українські бізнес-новини) Джеймс Брук. - Там було близько 500 представників із провідних компаній. Доти погляди пана Зеленського були загадкою. Під час виборів він не давав багато інтерв’ю, не проводив прес-конференцій. Тому ми не уявляли, яке його бачення розвитку країни. Але виявляється у нього дуже ліберальні погляди".

Оптимізм у Брука викликали слова Зеленського на підтримку дерегуляції, зменшення бюрократії, полегшення умов ведення бізнесу та інвестування.​



"Його можна назвати таким собі першим пост-пострадянським лідером. Він – сучасна людина. І гадаю, він зможе зробити те, що пообіцяв. Соцопитування прогнозують, що його партія матиме більшість в майбутньому парламенті і стане основою проєвропейської правлячої коаліції. Отож, якщо раніше я був обережним оптимістом, то тепер я – просто оптиміст," – каже бізнесмен.

За словами президента Американсько-української ділової ради Морґана Вільямса, керівники американських та інших закордонних компаній зустріччю з президентом задоволені, але хочуть побачити конкретні кроки і пропозиції у наступні два-три місяці.

«Насамперед чекаємо на підтримку президентом приватних інвестицій в енергетику, у видобуток нафти і газу на базі угод про розподіл продукції. По-друге - продати просякнуті корупцією державні компанії. Приватизація. Хочемо побачити список, кажуть люди. І звичайно - пробема корупції. Мало про це лише говорити, покажіть результат – як щодо звільнити суддів-корупціонерів? Коли запрацює аникорупційний суд?” – питає Вільямс.

“Те, що він говорить – це реалістично, якщо в нього є мандат і якщо він хоче це робити. А я думаю, він хоче це робити, він хоче попасти в історію України як успішний президент. Він молодий, він має багато енергії і народ – за ним», - вірить президент компанії AgroGeneration Джон Шморгун.

 

 
Share/Bookmark
 
Публiкацiї за темою «Світ про Україну»:
 
  
Публікації:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Є речі, котрі неможливо пояснити. Є голос, що керує нами...”
Микола Гоголь

 
Реклама на порталі
 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.