|
|
23 червня 2026, вівторок
|
|
|
- у 1919-1920 роках Кам`янець-Подільський ненадовго став державним центром України - останньою столицею УНР. Сюди перемістилися Директорія та Уряд УНР. В місті постав Комітет охорони Республіки. Однак у 1920 році Червона армія розгромила війська УНР.
|
Кому служить “народна влада”? Громадянина Росії Гундяєва дратує український державний прапор14.09.2011 09:54 Депутатів не пустили до Тимошенко і Луценка13.09.2011 17:12
Колишній політв’язень Іван Дзюба вважає, що влада Януковича переплюнула більшовиків12.09.2011 16:44 Могильов вважає, що виставляти спецназ проти жінок і пенсіонерів - це по-європейськи9.09.2011 13:00 Кірєєв заборонив робити заперечення на його дії8.09.2011 19:33
Тимошенко заявляє, що ГПУ обгрунтовує звинувачення фальшивками8.09.2011 12:18
Сторінки (всього - 64): найновіша « | 32 | 31 | 30 | 29 | 28 | 27 | 26 | 25 | 24 | » найдавніша |
|
|
|
© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026. |