|
|
25 червня 2026, четвер
|
|
|
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
|
Компанії Microsoft заборонили продавати Office 200723.12.2009 18:37
МО РФ підтведило невдалий запуск “Булави”10.12.2009 13:19
Інтернет став найавторитетнішим джерелом інформації для європейців19.11.2009 20:34
Сторінки (всього - 27): найновіша « | 15 | 14 | 13 | 12 | 11 | 10 | 9 | 8 | 7 | » найдавніша |
|
|
|
© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026. |