|
|
24 червня 2026, середа
|
|
|
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
|
Микола Томенко закликає вітчизняні ЗМІ інформаційно підтримати туристичну галузь України1.08.2006 12:07 Ялтинські гори стануть платними для туристів15.05.2006 17:38
Європейці визначили найкращі туристичні місця Європи. Україна поки що до цього рейтингу не потрапила...18.04.2006 20:44 Туристів захищають від аматорів-фантазерів6.04.2006 13:03
|
|
|
|
© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026. |