|
|
24 червня 2026, середа
|
|
|
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
|
Нові розгадки Мони Лізи: тривимірне сканування легендарного полотна виявило невидимі людському оку зображення27.09.2006 20:44 США стало складніше довести висадку людини на Місяць14.08.2006 18:07
Не бачимо приводу не випити!8.06.2006 17:35
Краватка шкідлива для здоров`я6.05.2006 13:49
|
|
|
|
© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026. |